סדר תוצאות לפי: מחיר עולה / מחיר יורד / כמות תגובות גבוהה / כמות תגובות נמוכה / דירוג גבוה / דירוג נמוך

סינגל לופט - פתח תקווה053-7931037

ישוב:פתח תקווה

אזור:תל אביב יפו והסביבה

פנוי בסופ"ש הקרוב

עד 100 איש

לופטיים - LOFTIME053-7931013

ישוב:פתח תקווה

אזור:תל אביב יפו והסביבה

פנוי בסופ"ש הקרוב

עד 120 איש

דרים לופט053-9373023

ישוב:פתח תקווה

אזור:תל אביב יפו והסביבה

פנוי בסופ"ש הקרוב

עד 70 איש

הלופט גאליס053-7931020

ישוב:פתח תקווה

אזור:תל אביב יפו והסביבה

פנוי בסופ"ש הקרוב

עד 100 איש


לופט פתח תקווה


•    מחפש לופט בפתח תקווה?
•    מעוניין להקים את האירוע שעליו חלמת?
•    לופט בפתח תקווה עם כל הפינוקים האפשריים?


פתח תקווה היא עיר מרכזית מאוד כיום. היא נמצאת במרחק של כ 10 דקות מתל אביב ולכן נחשבת אחת הערים המרכזיות. ומכיוון שפתח תקווה התפתחה בשנים האחרונות היא מציעה מגוון לופטים למטרות שונות והכל במרחק נגיעה ממרכז תל אביב אם רוצים לשלב אטרקציות, מסעדות ועוד.

לופט פתח תקווה – למה דווקא פה?

יש מגוון סיבות ללמה דווקא לבחור בלופט בפתח תקווה ולא בכל מקום אחר. כאמור הקירבה לתל אביב, אך עם זאת זה לא בתוך תל אביב ולכן אין בעיות חנייה. המחירים משתלמים הרבה יותר, ונוח מאוד להגיע מכל אזור המרכז היום לתוך פתח תקווה. פתח תקווה היא עיר הגודלת ומתפתחת מיום ליום ויש בה הכל היום. היא ממוקמת במרכז הארץ אך עם זאת שקטה יותר.

לופט פתח תקווה – מה הוא כולל?

כל הלופטים שלנו בפתח תקווה כוללים את הרהיטים החדשים והנוחים ביותר, טכנולוגיה מתקדמת, אביזרים שונים ומגוונים כגון שולחנות ביליארד, בריכה, ג'קוזי,אולם ריקדים, מרחב לאכילה ושתייה ועוד. הלופט בפתח תקוה בנוי נוח ומותאם לכל אירוע שתבחרו. אנו גמישים ולכן אם תראו לופט שתירצו לשנות בו ולהזיז את עיצוב הפנים – הכל מודולרי וניתן לעשות זאת ללא כל בעיה.

מה זה בכלל לופט?

לופט בדרך כלל עובר שינוי מבני וחלוקה מחדש של החלל בתוך המבנה עצמו. כך כשאנו ניגשים לשפץ ולעצב לופט אנו יכולים לעשות ממנו כל דבר. הלופט הוא חלל רחב וגדול. בדרך כלל יוצרים לופט ממחסן ישן שלא בשימוש או ממשרד גדול שהיו בה הרבה עובדים.לכן הלופט בפתח תקווה ממוקם באזורי תעשייה בדרך כלל ולא במרכז העיר, בגלל השימוש הקודם, ולדבר זה יתרונות רבים. אם תבחר לקיים אירוע בלופט פתח תקווה לא תצטרך לדאוג משכנים שהמוזיקה תפריע להם, ולא תצטרך לדאוג מבעיות חנייה –המקום משופע בחניונים של עובדי המקום שבשעות הערב לא נמצאים במקום.

לופט פתח תקווה - שימושים נוספים

כאמור ניתן לקיים בלופט בפתח תקווה אירועים כגון מסיבות שונות, ארועי חברה, ערבי גיבוש, ערבים אינטימיים, ערבי קריוקי ועוד ועוד. אך ניתן גם להשכיר או לקנות מאיתנו את הלופט למטרות שונות ומגוונות נוספות כגון:

•    דירה לזוג רחבת ידיים ומוארת הממוקמת רחוק ממרכז העיר ולכן גם זולה יותר. חשוב לציין כי דווקא לשכור את הלופט למשפחה יהיה פחות נוח בגלל המיקום המרוחק מגני ילדים ובתי ספר.
•     סטודיו לאומנות או כל דבר נוסף.
•    מקום קבע לסנדאות שונות כגון סדנאות בישול, סדנאות תפירה ועוד.
וכמובן כל רעין נוסף שיעלה לך. אתה בוחר את המטרה לשמה אתה משכיר או קונה את הלופט בפתח תקווה.


לופטים במרכז
לופט למסיבת רווקים - ככה זה נראה!