לפי תקציב

כשאירוע מיוחד מגיע ורוצים לחגוג אותו כמו בחלומות, אין דרך יותר מוצלחת מהשכרת לופט! מתחם עם שטח גדול, מרשים ומעוצב שהאירוע שאתם חוגגים ישאיר חותם משמעותי על האורחים. השכרת לופטים במרכז כוללת בדרך כלל מגוון של אלמנטים נלווים אפשריים כמו בר משקאות, ג'קוזי ספא, שולחן סנוקר, מערכת קריוקי והכי חושב קרוב לכל האורחים. כיוון שלופטים במרכז הם מוקד של הרבה מהערים. הם יכולים להתאים בקלות ונוחות רבה לאורחי המסיבה. חשוב לקחת בחשבון בנוסף את סוג האירוע ולוודא שהלופט אותו בוחרים להשכיר עונה לצרכים הנדרשים. אחד הדברים הראשונים שמבררים בדרך כלל בלופטים במרכז הוא המחיר. המחיר משתנה עם מיקום הלופט או לפי העיצוב הגודל ואטרקציות המקום. ולכן צריך להחליט מהו טווח המחירים שתהיו מוכנים להשקיע..

ללא פשרות

אופציה ראשונית היא להחליט שכיוון שמדובר בחוויה חד פעמית לא כדי להתפשר. זו אחת החגיגות שאסור לוותר עליהן חשוב ליהנות מהחוויה עד תום. במצב הזה כדאי להשכיר לופטים במרכז, משום שהמיקום אטרקטיבי והאיכות גבוהה הופך אותם למעט יותר יקרים. רוב הלופטים במרכז משופצים ומרוהטים בכל הציוד הנחוץ, ניתן להזמין אותם זמן רב מראש, ואפשר לחגוג בהם כל סוג של אירוע. לעומת זאת, כיוון שמדובר בהזמנה מראש, חשוב לברר על הציוד והאטרקציות שהלופט מכיל, כדי לוודא שהחגיגה תהיה מושלמת. .

התקציב קובע

כשהתקציב הופך לגורם מכריע בבחירה, עדיין אפשר ליהנות מבילוי באחד מהלופטים במרכז, אפשר גם לצמצמם עלויות במספר גורמים נוספים: להזמין לופטים במרכז באמצע השבוע, בזמן שהמחיר  זול יותר וכך ניתן לחסוך לא מעט כסף.עוד אפשרות לחפש לופט פנוי בדקה ה- 90, שאז הם נוטים להיות זולים יותר. חוץ מזה, הלופטים של הרגע האחרון לעיתים יש רק ציוד בסיסי, ולכן ההמתנה לרגע האחרון היא פחות מומלצת. גם הזמנת לופטים במרכז לשעות קצובות במטרה לחסוך עליות, עלולה להוות בעיה, במידה והחגיגה מתארכת. מעבר לזה, לופטים שאינם במרכז, או לכל הפחות שלא בתוך העיר – עולים הרבה פחות מלופטים במרכז  שממוקמים בתוך העיר עצמה. למרות שמדובר במיקום שעשוי מרוחק, זה ויתור מינימלי ביותר, שאפשר לבצע בלי לפגוע באופן בחגיגות האירוע ולחסוך משמעותית..

לכן התקציב עבור השכרת לופטים במרכז נקבע בדרך כלל בהתאם לאירוע שאותו חוגגים ולרמת ההשקעה בו. גם לופטים במרכז שהם יקרים וגם לופטים במרכז שהם זולים יכולים להיות בעלי יתרונות משמעותיים, כך שההחלטה על סוג האירוע, והתכנון במיקום הרצוי הם בעלי המשקל הרב ביותר.

קישורים רלוונטיים: