חגיגות אל מול הים

יש לא מעט מקומות בהם ניתן לחגוג יומלדת או כל מסיבה שהיא, אך אין מקום טוב יותר מאשר לופט באשקלון. באשקלון בשונה מאזורים אחרים הלופטים קרובים לים. אם אתם אוהבים ים בואו ללופט באשקלון. גם מאובזר בכל מה שצריך לחגיגה מושלמת. ובו רחבת ריקודים גדולה, מסכי LCD, שולחן סנוקר, מערכת סאונד סראונד, בר ישיבה גדולה, ג'קוזי מחומם ומקורה, מקלחון ושירותים, פינות ישיבה יוקרתיות, אינטרנט אלחוטי, ערכת קריוקי הכוללת שירים מכל הזמנים ועוד. והכי חשוב רואים את הים! ואפילו מרגישים אותו.

חוגגים קרוב לבית

אם אתם מתגוררים באזור אשקלון אין סיבה לנסוע רחוק. הכי קל וכייף לכל החברים להגיע ללופט באשקלון. העיר אשקלון היא מוקד נגיש לאזורים בדרום.

קונספט המסיבה

הקונספט העיקרי בבחירת הלופט באשקלון הוא הים והמוזמנים יגיעו אל הלופט כדי להנות מריח הגלים ותחושת החוף ואף מאטרקציות המקום, בימות החורף תוכלי לבחור לופט באשקלון עם ג'קוזי ספא כדי להשאר בתחושת הפאן והפינוק. בלופטים רבים ניתן להזמין אטרקציות חיצוניות ואף קייטרינג. כדי לברר זאת מול בעל המקום לפני מעמד הסגירה.

מסיבה בלתי נשכחת

אם עדיין לא ביקרתם באשקלון. מסיבת יומלדת זה הזמן הנכון.
אחרי שבחרתם בלופט באשקלון וההכנות למסיבה בלתי נשכחת בפתח. תהיו גאים בעצמכם שעשיתם את הצעד הנכון. מלבד הקונספט היחודי בלופט אשקלון המשלב ים ופאן תוכלו להנות מעיר תיירותית שונה משהכרתם עד עכשיו. אמנם גם בערים אחרות יש ים ונמל ומקומות מדהימים על החוף. אך באשקלון האווירה שונה. אמנם היא עיר תיירות אבל יש בה מין שלווה. ואם החלטתם לקחת את החגיגה צעד נוסף מלבד בחירת לופט באשקלון. תוכלו להנות מאותה אוירה.