לופט בפתח תקווה לבר מצווה יעניקו לך מענה מושלם למסיבת הבר מצווה. לופט מדהים ומאובזר בו תוכלו לחגוג עם כל המשפחה והחברים בערב שלא ישכח במהרה!


מתרגשים ומצפים

אירוע בר מצווה הוא אירוע מרגש. בר מצווה הוא זמן מיוחד בו הופך הילד לנער ולכם ההורים חשוב לחגוג אותו בצורה מיוחדת. הרוב מקיימים את טקס העליה לתורה בבית הכנסת לצד האירוע החגיגי והנוצץ  אליו מזמינים את כל המשפחה והחברים. כיום הטרנד של חגיגת בר מצווה בלופט תפס תאוצה והרבה רואים לנכון לקיים את האירוע במקום עם קונספט ייחודי ושנה. לופט בפתח תקווה לבר מצווה יכול להעניק לכם את כל הדרוש לחגיגת בר מצווה מיוחדת - וכל זאת במקום מרכזי כגון אזור צומת סגולה או מיקום אחר לבחירתכם בפתח תקווה.

איפה תחגגו?

אם אתם מתלבטים איפה לקיים את חגיגת בר מצווה חשוב שתכלולו בהתלבטות שלכם כמה שיקולים. מומלץ לחפש מקום גדול שיכיל את כל האורחים שלכם, המשפחה והחברים. מקום שיתאים לקהל של אורחים יותר מבוגרים וגם לקהל מוזמנים צעיר יותר. מקום שיוכלו האורחים להנות מקונספט ייחודי באווירה שונה. מקום שהשירות יהיה מהמובילים. מקום שבו החגיגה תהיה מושלמת. אין ספק כי אחת האופציות הרלוונטיות ביותר עבור חגיגה כזו היא בלופט. לופט בפתח תקווה לבר מצווה יכול להיות המקום המושלם לחגיגת בר מצווה מהסרטים.

עיצוב יוקרתי

לופט בפתח תקווה לבר מצווה מתאימים בנוסף לכל סוגי האירועים לכן ערוך גם לחגיגות בר מצווה. בלופט בפתח תקווה תוכלו למצוא wifi , מערכת קריוקי, שולחן סנוקר, מערכות סאונד , מערכת תאורה מתקדמת, בר ישיבה מעוצב, פינות ישיבה מגוונות, רחבת ריקודים גדולה, ג'קוזי, מקלחת ושירותים ועוד שפע של אביזרים.

חוגגים במרכז

אם אתם מתגוררים במרכז הארץ וכך גם הקרובים מומלץ מאוד לקיים את האירוע במקום שיהיה נוח להגיע אליו. לופט בפתח תקווה הוא המענה המדוייק והמיקום המושלם לאירוע שהאורחים מגיעים מכל קצוות הארץ.

עונה על הדרישות

לופט לבת מצווה או לבר מצווה הוא השילוב המושלם בין אולם אירועים יוקרתי ובין מועדון ריקודים צעיר ורענן. הכי חשוב לא לוותר על ההנאה של כלל המוזמנים הבחירה בלופט בפתח תקווה יספק את הצרכים של כל המוזמנים, צעירים ומבוגרים.

הגשם נשאר בחוץ

בשונה מגן אירועים שבו ניתן לחגוג רק עפ"י מזג האוויר לופט מקורה מאפשר זאת. כאשר חוגגים בתוך לופט בפתח תקווה לבר מצווה הכי כייף לחגוג גם בימות הקיץ החמים וגם בימות החורף הקרים. הלופט ממוזג ומותאם למזג האוויר.