מתחתנת! הרגע המרגש של החתונה. אבל רגע לפני, את רוצה לחגוג את ערב הרווקות האחרון שלך. ובחרת נכון! לופטים למסיבת רווקות זה הטרנד! התכנון והקונספט היה ידוע מראש קנית כיבוד, אלכוהול, הזמנת את החברות.  
עכשיו נשאר רק לבחור לופט אחד מתוך כל הרשימה של הלופטים למסיבת רווקות.
לצוות וילה אונליין ניסיון רב בהפקת מסיבות. איגדנו עבורך מספר טיפים לערב בלתי נשכח.


אין מסיבה בלי קריוקי
כיום בכל לופט למסיבת רווקות מצוייד במערכת קריוקי משוכללת, עם מגוון רחב של שירים, מיקרופנים , חיבור למערכת הגברה , מקרן ומיקסר. אם את והחברות שלך אוהבות לשיר, וודאי מול בעל המקום שמערכת ההגברה תקינה, ואם קפצת לביקור בלופט בקשי ממנו שיפעיל אותה כדי שתוכלי להתרשם מהעוצמה והאיכות. כדי לוודא שערכת השירים כוללת מבחר סגנונות רחב של סגנונות.
 
אמת או חובה
אם את בקטע של משחקי חברה והחברות שלך זורמות. אפשר לבקש מכל אחת מהן שתביא חפץ או מתנה שמזכירים לה אותך – הכלה, ולבקש מכולן לגלות מה הקשר. אפשר גם לשחק גם אמת או חובה. אחד המשחקים האהובים במסיבת רווקות או לחזור לילדות ולהכין חבילה עוברת – בגרסה הסקסית לעטוף חפץ שקשור לקונספט המסיבה ובין העטיפות לשים פתקים עם שאלות מסקרנות ואינטימיות.
 
הכי אוהבת להתפנק
בתור כלה לא תוותרי על ערב ספא!
בלופטים למסיבת רווקים או רווקות אחד הדברים שהם מאסט זה כמובן ג'קוזי (מחומם) עם תאורה מרהיבה וזרמים משתנים. ג'קוזי הוא הכי תחושה של ספא מפנק. יש לופטים שהם ממש מותאמים לספא ומלבד הג'קוזי תוכלי למצוא גם סאונה או בריכת זרמים גדולה.

בלופטים למסיבות רווקות רבים ניתן להזמין עיסויים, טיפולי פנים וכדומה.

בחרת כבר מקום?
לופט למסיבת רווקים או למסיבת רווקות הוא מקום לאירוע מבוקש ומיוחד ולכן בדקי היטב לפני שאת סוגרת. הלופט צריך לתת תמורה הולמת למחיר, המקום צריך להיות מתוחזק ומעוצב. צוות וילה אונליין ממליצים לך לעשות סקר שוק מסודר, ולהבטיח שאת המסיבה שכה חלמת עליה.