חיכיתן כבר הרבה זמן שאחת החברות תתחתן והנה הגיע הזמן לארגן מסיבה בלתי נשכחת עבורה. יש אופציות רבות לחגוג לה! אנחנו ממליצים לשכור את אחד הלופטים באשדוד למסיבת רווקות.

אשדוד? למה??

לופטים באשדוד למסיבת רווקות הנמצאים קרוב לבית הכי נוח וקל שלא צריך להרחיק ולנסוע לעיר רחוקה כשישנם לופטים בעיר מגוריכן המציעים את כל מה שרק חלמתן למסיבה מושלמת ממש מתחת לאף. עוד סיבה  לבחירת לופטים באשדוד היא שהחברות יוכלו להגיע במונית ולשתות אלכוהול בלי בעיה.

במידה ואתן גרות באזור אחר אינכן חייבות להגיע עד לאשדוד בשביל לופטים למסיבת רווקות אלא למצוא לופטים רבים בעיר מגוריכם.

לופטים באשדוד - צפי עכשיו ברשימה המלאה

אז מה בלופטים למסיבת רווקות?

הלופטים באשדוד שונים ומגוונים. כל אחד מהם כולל אטרקציות אחרות ובגודל שונה.
בהתאם לקונספט ולמספר המוזמנות ניתן לבחור באטרקציות המתאימות. הכי הנפוצות הן:

• בר - בלופטים רבים הבר לא מגיע עם שתייה אלא רק מאפשר לבנות לשבת על הבר ולשתות ממה שהביאו בעצמן. במסיבות רווקות הבנות תמיד יחשבו על כיבוד מושקע ומגישות כבר בתחילת הערב נשנושים שונים שמסתדרים טוב עם אלכוהול משובח.

• קריוקי –  מתי יוצאת הזדמנות לערב שכולו שירה וזיופים? הכי משחרר זה במסיבת רווקות. בלופטים באשדוד תוכלו למצוא עכות קריוקי מתקדמות.

• בריכה – ישנם לופטים עם בריכה באשדוד שלא מוגבלים לעונת הקיץ וניתן להזמין מקום עם בריכה מחוממת בחודשי החורף. יש סוגים שונים של בריכות בלופטים, מבריכת זרמים ועד לבריכה אולמיפית ויש אפילו מקומות בלופטים באשדוד יש משחקי בריכה.
• ג'קוזי – הבנות שאוהבות להתפנק יבחרו בלופט עם ג'קוזי. הג'קוזי מפנק שמתאים מארבע מקומות עד שמונה. חשוב לזכור לשים לב לרמת הנקיון. לא להכנס אחרי שתייה מרובה ושלנשים בהריון אסור להיכנס לג'קוזי.

• שולחן סנוקר – אחת האטרקציות הנפוצות ביותר באשדוד ובכלל בלופטים היא לופט עם שולחן סנוקר.

אז איך מוצאים לופט למסיבת רווקות באשדוד?

אחרי שתדעו כמה מוזמנות יש, מה הקונספט של המסיבה ומהו התקציב הכללי תוכלו להתחיל לחפש לופט מתאים. באתר מגוון לופטים באשדוד למסיבת רווקות, תוכלו לבחון את המקומות השונים עפ"י אטרקציות גודל ומחיר. לאחר מכן התקשרו לבעלי הלופטים לברר תאריכים פנויים המתאימים לכם. נקודה חשובה: שאלו אותם מתי היא שעת קבלת הלופט ומתי השעה בה המסיבה תסתיים.

עוד נקודה חשובה המחיר של הלופטים באשדוד משתנה מימי אמצע שבוע לסוף השבוע, שבהם המחיר יותר יקר.לאחר שתבדקו את כל הפרטים ותבחרו את האחד שמתאים לכן. ז"א הלופט! מזל טוב!