לופטים לאירועים הם טרנד חם ולא חולף! הרבה אנשים קבעו והחליטו לופטים זה המקום הנכון! הם מפנקים, הם איכותיים, הם מעוצבים בסטייל וריהוט יוקרתי, הם מרווחים ומאובזרים במגוון אטרקציות הכוללות בריכה וג'קוזי. ומה עוד, אתם שואלים!? הלופטים מציעים שירות ויאיפי לכל לקוח בשביל אירוע מושלם.  ואם תשלבו מוזיקה טובה וקיטרינג איכותי, לא צריך יותר מזה. אירועים בלופטים הם בלתי נשכחים..


לא רק האורחים יעשו חיים וידברו על המסיבה כמה ימים אחרי אתם בעצמכם תטפחו לעצמכם על השכם על הבחירה המדוייקת. לופטים לאירועים הם טרנד לוהט בעולם המסיבות, ומבוקשים מאד אצל מארגני אירועים.
אז למה כדאי לשכור לופטים לאירועים?
כל התשובות לבחירה שלכם  – ותזכרו ממי שמעתם את זה לראשונה
.
 

פינוק מילה נרדפת ללופטים

לופטים הם חללים מעוצבים שנחתו בישראל לפני כמה עשורים. באופן מפתיע ומהיר השתלבו בקונספט של האירועים והמסיבות בארץ. לופטים הם לא רק חללים לאירוע אלא גם יחידות דיור גדולות ומעוצבות בטוב טעם המאובזרות בבריכה וג'קוזי. לופט עם בריכה - מה עוד אפשר לבקש? כשהגיעו הלופטים לארץ לא כולם יכלו להרשות לעצמם לגור בפאר כשזה. לכן, המוח הישראלי חשב על פתרון מדליק ונגיש שייתן לכל אחד להרגיש מלך באירוע/מסיבה שלו. לופטים לאירוע או להשכרה. יש לופטים שניתן להשכיר בתור דירות מגורים, הרוב משקיעים בסופשבוע אחד או באירוע כמו חגיגת יום ההולדת, מסיבת רווקים , בת מצווה ואפילו חתונה. אין כמו להרגיש את היוקרה ואפילו לערב אחד!

חוגגים בלופטים

כשמדובר בלופטים להשכרה מתכוונים למגוון הזדמנויות לחגוג אירוע או מסיבה. לופטים כוללים את היתרונות שיש בוילות, והרבה יותר  לופטים להשכרה כוללים חלל איכותי וגדול מספיק, כך שהוא יוכל להכיל את כל האורחים, והרבה פינוקים כמו בריכה וג'קוזי ובו זמנית גם פרטיות. למעשה, לופטים להשכרה הם המענה המושלם של חללים גדולים ומאובזרים ממש כמו בוילה פרטית  והאיכות והפאר דומים לבית מלון  של חמישה כוכבים. ובל נשכח את האינטימיות והאווירה הפסטורלית שיש בלופטים - חו''ל זה כאן!..

בוחרים בלופטים וחוסכים

מלבד האטרקציות שבלופטים להשכרה. הלופטים  מאפשרים גם חסכון בהוצאות. אם אפשר לשלם פחות על שירות ברמת ויאיפי  למה ללכת לאולמות אירועים ולשלם יותר? השכרת לופטים שברה שיאים בחסכון בגלל הנגישות לכל כיס. במיוחד אם זו קבוצה גדולה של חוגגים או נופשים.
המשוואה פשוטה מזמינים מקום בלופטים נהנים וחוסכים.