אם אחד החברים שלכם עומד להתחתן בחודשיים הקרובים, אתם ככל הנראה עסוקים עכשיו בלחפש לו לופט למסיבת רווקים או וילה. ישנם אפשרויות רבות בכל רחבי הארץ. מלופטים קטנים וצנועים לחבורה קטנה ומצומצמת של אנשים ועד ללופטים גדולים, מאובזרים ומרווחים לקבוצה גדולה. בזמן תהליך החיפושים, לא כולם חושבים על בטיחות וביטחון וכך הם מוצאים את עצמם מתמודדים עם בעיות שונות. אז רגע לפני שהחגיגה מתחילה להלן כמה דברים שכדאי לדעת.


ערכת עזרה ראשונה
תבדקו אם בוילה למסיבת רווקים שאתם מתכננים לערוך בה את האירוע ישנה ערכת עזרה ראשונה. במידה ולא, רצוי להביא אחד מהבית. פציעות יכולות להתרחש בכל מקום, אבל כששותים אלכוהול, משתוללים ונהנים בלי חשבון, תמיד כדאי שיהיה פלסטר ויוד אפילו אם מדובר בשריטה קטנה. בכל אופן, כמו שאתם שומרים על הרכוש כדי לא לשלם פיצוי לבעל המקום, כך תשמרו על בטיחות ועל עצמכם בזמן מסיבת רווקים. פשוט הציבו לעצמכם גבולות.


לנעול את המקום
חלק מבעלי המקום משכירים את הנכס שלהם ליום שלם וחלק ללילה אחד. חלקם מטמיעים מערכת בית חכם בוילה ואחרים לא. חשוב מאוד לדאוג שהדלת נעולה בייחד כאשר אתם הולכים לישון. כמו שיש גנבים שמתנפלים על דירות של זוגות שיצאו לחתונה כי הם יודעים שלא יהיה אף אחד בבית, כמו שגנבים פורצים לחדרי מלונות במקומות בילוי הומי אדם, כך גם יקרה עם לא תנעלו את המקום.


מיקום
ישנה חשיבות רבה למיקום הלופט או הווילה. מצד אחד הוא צריך להיות במקום מבודד כך שתוכלו  לעשות רעש בלי חשבון. מצד שני הוא צריך להיות במקום שהוא לא מסוכן מדי ולכן כדאי לבדוק את המיקום לפני ההזמנה הסופית.


אל תפריזו בשתייה
במסיבות מסוג זה נהוג לשתות אלכוהול באופנים שונים. הבעיה שחלק מהבליינים מגיעים לבתי חולים בעקבות הרעלת קיבה. לכן חשוב שכל אחד ידע את הגבול שלו. אל תפריזו במשחקי שתייה ואל תשתו מתוך לחץ חברתי מעבר לגבול היכולת שלכם. זה יהרוס את כל ההנאה מאותה מסיבת רווקים. במקרים כאלה כדאי גם לדאוג לנהג תורן או פשוט להגיע מראש במוניות.