חגיגה בלופט אמורה להיות משהו יוצא דופן, שיותיר רושם על האורחים שלכם וישאיר אתכם עם תחושה של סיפוק מצד אחד וטעם של עוד מצד שני. כששוכרים לופט במרכז או בכל איזור אחר, יש כמה דברים שכדאי לבדוק מראש שנמצאים בו על-מנת באמת לצאת בתחושה שקיבלתם תמורה מלאה לכסף שלכם ושהאירוע היה מוצלח מכל הבחינות, גם לכם וגם לאורחים.
מחפשים לופטים במרכז, בצפון או בדרום? חפשו ובדקו אם נמצים בו הדברים הבאים:

ג'קוזי – תקין, פועל, מתוחזק ונקי

כשאתם מבקרים בלופט לפני האירוע, תנו תשומת לב מיוחדת לג'קוזי. אל תשכחו שמדובר למעשה בבריכה קטנה שאנשים נכנסים אליה עם לבוש חלקי, וככזה הוא צריך להיות נקי ומסודר. וודאו עם בעל לופט לאירוע כי הוא מחליף את המים בג'קוזי אחרי כל אירוע, וכי הזרמים החמים עובדים ותקינים – שהרי בלעדיהם כל הפואנטה בג'קוזי מתפספסת.
מערכת קריוקי על כל מתקניה

כל לופט ללא יוצא מן הכלל מציע חווית קריוקי – הטרנד האחרון בעולם המסיבות.

ישנם לופטים המותאמים במיוחד למסיבת קריוקי, עם חדר מיוחד המיועד לעניין ובמה קטנה. אך גם לופט במרכז עם עיצוב פשוט יחסית ומחיר נמוך, צריך להציע מערכת קריוקי. וודאו כי יש בספריית השירים מגוון רחב, על-מנת שכל מי שמעוניין לשיר ימצא את מה שמתאים לו והוא אוהב. המערכת צריכה לפעול בצורה תקינה, ולהתחבר למערכת סאונד שתאפשר לשיר ולהאזין בכיף. כמו כן, קריוקי אמור להגיע עם חיבור למקרן ומסך שעליו מוקרנות מילות השיר, אחרת צריך להסתמך על הזיכרון וקשה מאוד ליהנות כמו שצריך. בדקו שהמקרן עובד ותקין, ושהמסך שלם ורואים עליו בבירור את המילים.

שירותים ועמדות התרעננות

בכל לופט ללא יוצא מין הכלל צריך להיות תא שירותים נקי ותקין. עשו סיבוב בלופט כשאתם מבקרים בו וודאו שזהו המצב. בחלק מהלופטים יש אף מקלחון קטן ומעוצב למי שמעוניין להתרענן, וודאו גם לגביו כי זורמים בו מים חמים וכי הוא עובד בצורה תקינה.

בכל מקרה, לופטים במרכז הארץ ובכל מקום אחר צריכים לכלול מגוון פתרונות למי שהתעייף מהחגיגות ומעוניין להירגע קצת: יש לופטים בהם תמצאו חדר שינה מפואר עם מיטה זוגית, אך כל לופט צריך לכלול מספיק מקומות ישיבה ופינות ישיבה/זולות לנוחיות האורחים.