מתכננים מסיבת רווקים בלופט? ארגנתם כבר כמה מסיבות ונגמרו לכם כל הרעיונות? לשם כך הכנו לכם כמה עצות. באתר Loft Online תוכלו למצוא לופטים רבים למסיבות ואירועים בכל רחבי הארץ. ביצענו בדיקות עבורכם וריכזו את עסקים איכותיים. באתר זה ניתן למצוא גם וילות למטרה זו. בחלק מהוילות אפשר אפילו למצוא לופטים פנימיים. אז רגע לפני שאתם מתחילים בתכנון -  להלן כמה טיפים שיסייעו לכם לבצע את הבחירות הטובות ביותר.

סיעור מוחות

זה נכון שנהוג להשאיר את האחריות לניהול האירוע לחבר הכי טוב של החתן, אבל אין כל רע בלעשות סיעור מוחות לגבי חיפוש לופטים לאירועים עם החברים הכי טובים. זה מומלץ בעיקר  אם כבר נערכו יותר מ 5- 6 מסיבות רווקים כאלה לאותה החבורה ומורגשת תחושת מיצוי. כדאי לארגן כמה מפגשים ולחשוב על רעיונות ביחד. כמו כן, זה הזמן לגבש תקציב לבחירת לופט במקום בשיחות טלפון רבות.

קונספט מיוחד

מכירים את הזוג שעשה חתונה בקונספט של מלחמת הכוכבים? כאשר האורחים הגיע מחופשים? אולי זה קיצוני מידי, אבל אפשר כאשר מדובר במסיבת רווקים, זה דווקא יכול להתאים מאוד. לשם כך אתם צריכים להכיר את החבר הכי טוב שלכם לעומק ולדעת מהו הכי אוהב. אם מסיבת הרווקים נופלת על פורים – אין טיימינג מושלם מזה. כמו כן, קונספט אינו חייב לבוא לידי ביטוי בתחפושות אלא בעיצוב המקום, ז'אנר מוזיקלי מסוים ועוד.

פעילות לאורך כל היום

את היום אפשר להתחיל בבוקר כאשר לופט הוא נקודת הסיום. אפשר להתחיל בפעולות מחוץ אליו כמו למשך חפש את המטמון. אפשר לעשות יום מיוחד לזוג כמו למשל להפתיע אותם בכרטיסים לספא, לקחת אותם אחר כך לטיול ומסעדה טובים ולסוף לקחת כל אחד למקום נפרד המיועד למסיבת רווקים.

בחירת לופטים

אם את מתלבטים לגבי בחירת לופט לאירועים, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. ואנו נשמח לסייע לכם. כמו כך, רצוי לגוון, רצוי שכל מסיבת רווקים תתרחש בלופט אחר, כך אנשים יזכרו אותה הרבה יותר טוב ולא יתבלבלו בינה ולבין מסיבת רווקים אחרת.