אין כמעט עיר בארץ שלא תמצאו בה לופט: תל אביב כמובן, חולון, ראשון לציון, בבת ים וכדומה. לופטים הם חללים גדולים ומעוצבים שברובם תמצאו מפרט די זהה: ג'קוזי, בר, קריוקי ושולחן סנוקר. אבל, אם הייתם מספיק ברי מזל לתפוס לופט למסיבת רווקים שיש בו בריכה (הם נחטפים ממש מהר!), אתם בטח כבר יכולים לדמיין איך הערב שלכם יראה – הרבה מוזיקה משובחת, החברים הכי טובים וכמובן, מסיבת בריכה מטורפת.
לצוות וילה אונליין יש ניסיון רב שנים בארגון מסיבות והפקת אירועים. לכן תנו לנו לחלוק אתכם מספר רעיונות שישדרגו את מסיבת הבריכה שלכם, ויהפכו את הערב לכזה שלא תשכחו אותו גם הרבה אחרי שהחתן ישבור את הכוס.
 
משחקים על בסיס זמן
בא לכם לאתגר את עצמכם? לבדוק מי מהחברים שלכם יכול להתאפק המון המון זמן? שחקו במשחק שמודד כמה זמן כל אחד עוצר את הנשימה מתחת למים. התוצאות עלולות להפתיע אתכם. מי ידע שיש אנשים שיכולים לעצור את הנשימה לשתי דקות??
 
חזרה למשחקי ילדות
נכון, זה שאתם נמצאים בלופט למסיבת רווקים אומר שכבר מזמן עברתם את הגיל בו הייתם ילדים. ובכל זאת, מי לא רוצה לחזור להרגיש כמו ילד בלי דאגות? שחקו תופסת עכברים אך בגרסה הרטובה. כל מי ש "נתפס" צריך לעמוד במים בפישוק, ומי שרוצה לשחרר אותו צריך לעבור בין רגליו תוך כדי צלילה.
עוד משחק נחמד הוא זה בו שני אנשים עומדים זה מול וכל אחד מרים על הכתפיים משתתף נוסף. שני המשתתפים הגבוהים יותר נלחמים זה בזה ומנסים להפיל אחד את השני למים.
 
צעצועים
אם כבר חוזרים לילדות, כדאי לברר עם בעל המקום מה הגודל של הבריכה. הכי כיף לחגוג במים עם מבחר כדורים, רובי מים וכל מה שיכול לצוף ולהשפריץ.
לזכור להערך בהתאם
 
בכל לופט למסיבת רווקים תמצאו שירותים נקיים ומעוצבים, אך לופטים עם בריכה כדאי לוודא שיש גם חדר רחצה מתוחזק למי שאוהב להתרענן אחרי כיף בבריכה. כמו כן כשאתם מזמינים את החברים שלכם למסיבה הזכירו לכולם להביא מגבות ובגדים להחלפה.